Biegpol oferuje grzyby w opakowaniach hurtowych i detalicznych. Dbamy o naszą markę, gwarantujemy pełną identyfikowalność - od dostarczonych surowców, po wyroby gotowe. Nasz asortyment świeżych grzybów trafia bezpośrednio od Producentów do Konsumentów, po drodze jest tylko pakowanie zgodne z trendami rynkowymi i życzeniami Kontrahentów. 

Rokrocznie wprowadzamy do obrotu nowe pomysły na grzyby – to wszystko pod hasłem „Grzyby – kwestia smaku”. Naszymi pomysłami chcemy zachęcić Konsumentów do rozbudowywania swojego menu o różne grzyby uprawowe i świeże zioła. Każdy znajdzie coś dla siebie – zwolennicy szybkiej kuchni korzystają chętnie z grzybów krojonych z dodatkiem warzyw, wielbiciele i amatorzy trendu „slow food” ucieszą się ze starannie dobranej kompozycji najlepszych gatunków grzybów na świecie. 

 

Smakoszom polecamy szczególnie olbrzymie Pieczarki Brunatne – Portobella. Szczególny proces produkcji zapewnia wyjątkowy smak tych pieczarek, które połączone z serem pleśniowym lub paseczkami wołowiny i tymiankiem zadowolą podniebienia najbardziej wymagających Klientów.

 

Naszą Portobella pakujemy jako pojedyncze kapelusze, jako kapelusze o średnicy 15 cm z przeznaczeniem na grilla oraz w opakowania po 300g czy 600g, krojoną z ziołami.

 

 

Kontakt

Biegpol – Grupa Producentów Grzybów Sp. z o.o.

Chorzemin 114
64-200 Wolsztyn (PL)

Tel. + 48 68 347 6800
Fax + 48 68 347 6801
e-mail: info@biegpol.pl

 

© 2005 - 2024 BIEGPOL - Grupa Producentów Grzybów Sp. z o. o.. Wszelkie prawa zastrzezone. Budowa stron internetowych